نرم,افزار,ساخت,فیلم,های,صحنه,آهسته,لینک,دانلود,

هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن

لیست مطالب صفحه اصلی

نرم افزار ساخت فیلم های صحنه آهسته + لینک دانلود

برنامه های ویرایش ویدیو در استور ویندوز فون کم نیستند. اما برنامه Slowly قابلیتی دارد که آن را از دیگر برنامه های هم دسته متمایز می کند. برنامه Slowly برای ویندوزفون ۸٫۱ عرضه شد این برنامه می‌تواند فیلم های شما را به صورت آهسته و slow motion نشان دهد.


برنامه های ویرایش ویدیو در استور ویندوز فون کم نیستند. اما برنامه Slowly قابلیتی دارد که آن را از دیگر برنامه های هم دسته متمایز می کند. برنامه ی Slowly برای ویندوزفون ۸٫۱ عرضه شد این برنامه می تواند فیلم های شما را به صورت آهسته و slow motion نشان دهد. با این نرم افزار شما می توانید بخش هایی از فیلم را انتخاب کنید و سرعت آن بخش را آرام تر و یا سریعتر کنید.

  

برای کار با این نرم افزار بعد از نصب برنامه و اجرای آن، علامت مثبت را انتخاب کنید تا برنامه به شما اجازه دهد ویدیوی مورد نظر را از گالری انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از timeline سرعت فیلم را در مکان های مختلف آهسته کنید، بخش هایی را که می خواهید و با دو گزینه میانی، ابتدا و انتهای قسمت مورد نظر برای آهسته شدن را مشخص کنید و فیلم را آهسته کنید. همچنین شما می توانید یکی از گزینه های سرعت را انتخاب کنید.
۵۰% آهسته کردن، ۴۰% آهسته کردن و ۲۵% آهسته کردن 

حال بعد از اینکه ابتدا و انتهای قسمت slow motion و میزان آهستگی را معلوم کردید با تپ روی گزینه next در بالای صفحه سمت راست کار تمام است. ویدیو در فایل Slowly در گالری ذخیره می شود.

  

حجم این برنامه کاربردی 1 MB است که شما می توانید با مراجعه به لینک فروشگاه ویندوز فون (کلیک کنید.) آن را طبق توضیحات زیر دانلود کنید. پس از ورود به لینک داده شده به انتهای صفحه مراجعه کنید و از قسمت سمت چپ بر روی عبارت " Download and install manually" کلیک کنید تا برنامه دانلود شود. همچنین شما می توانید با جستجو عبارت " Slowly" در فروشگاه از طریق گوشی خود این برنامه را مستقیم بر روی گوشی نصب کنید.قابل اجرا در ویندوز فون 8.1


گزارش از حسین جاهدی

پیشنهاد ویژه !

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic