Ice,Road,Truckers,تجربه,رانندگی,هوای,برفی,دانلود,بازی,

هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن

لیست مطالب صفحه اصلی

Ice Road Truckers تجربه رانندگی در هوای برفی + دانلود بازی


Ice Road Truckers یک بازی فوق العاده زیبا می باشد که به تازگی بر اساس فیلمی با همین نام برای رایانه منتشر شده است! در این بازی زیبا شما کامیون را در اختیار دارید و باید در جاده های خطرناک یخی برای تحویل محموله های مختلف جان خود را به خطر بیندازید!

حتما برنامه هیجانی Ice Road Truckers را مشاهده کرده اید. رانندگانی که با ماشین های سنگین اقدام به جابه جایی محموله های می کردند از مناطق یخ بندان و پر خطر حرکت می کردند و در طول مسیر با حوادث و مشکلاتی روبه رو می شدند. راننده های این کامیون ها Hugh ، Lisa و Alex بودند که به نوعی یک رقابت نفس گیر را داشتند. این بار بازی سازها دست به کار شدند و بازی این برنامه تلویزیونی را طراحی کردن که تمامی مراحل را در این بازی اعمال کرده اند.

کامیون سواری

کامیون سواری

Ice Road Truckers از جمله بازی های پر هیجان در سبک کامیون سواری با حجم بسیار کم بوده و A&E Television Networks Mobile سازنده آن است. Hugh, Lisa و Alex افرادی هستند که در این بازی می توانند در بسیاری از مواقع ضروری به کمک شما بیایند و رانندگی را برایتان آسان تر کنند. تمامی مراحل Ice Road Truckers در جاده هایی طراحی شده اند که به غیر از یخبندان، سرما و کولاک چیز دیگری ندارند و شرایط رانندگی در این نوع جاده ها بسیار سخت تر از جاده های معمولی است پس کامیون خود را درست هدایت کنید.کاربران می توانند با نگه داشتن کلید های A+D سرعت کامیون را افزایش دهند. هر یک از کاراکتر های موجود در بازی، قیمتی بالغ بر ۱۰۰ هزار سکه دارند و باید بیش از ده ها مراحل را به خوبی به اتمام برسانید تا بتوانید مبلغشان را بپردازید. به طور مثال شخصیت اولی در Ice Road Truckers برایتان شانس می آورد و باعث کاهش صدمات به کامیون در تصادفات می شود. Alex نیز قادر به تشخص راه های بسیار دور و چند فرسخی بوده و به خوبی مسیر را برای شما نشان خواهد داد. Hugh هم در کسب امتیاز و سکه هر چه بیشتر به کاربر کمک می کند. اصلی ترین وظیفه بازکن در این بازی، حمل بار هایی مانند کنده های درخت است و با انجام این کار پول نسبتا خوبی در هر یک از بخش های بازی به دست خواهید آورد. شرکت سازنده Ice Road Truckers با وجود محبوبیت نسبی که این بازی در بین کاربران کامپیوتری کسب کرده بود، نسخه های Android و iOS را منتشر کرد ولی نتوانست موفقیت چشم گیری به دست آورد و در همان جا متوقف شد. برای اجرای این بازی فلش پلیر را حتما نصب کنید.

 • دانلود و مشخصات فایل

دانلود
 • حجم:  24.30 مگابایت
 • نسخه: 1.0
 • اجرا در: ویندوزxp، 7، 8، 10
 • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir
 • امتیاز:

پیشنهاد ویژه !

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic