,بین,بردن,هنگ,کردن,گوشی,

هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن

لیست مطالب صفحه اصلی

از بین بردن هنگ کردن گوشی


با کمک این برنامه و ابزارهای موجود در آن می توانید به بهینه سازی گوشی، افزایش سرعت گوشی و افزایش امنیت گوشی اندرویدتان با حذف فایل های بیهوده، کش ها و محافظت از گوشیتان در مقابل بدافزارها بپردازید.

این بار می خواهیم نرم افزاری را معرفی کنیم که نیاز بسیاری از کاربران است. برای شما هم پیش آمده است که گوشیتان بسیار هنگ می کند یا بسیار شدید کند می شود و این باعث اذیت شدن شما شود دریچه به شما پیشنهاد می کند دیگر نگران کندی گوشی اندرویدی خود نشوید زیرا برای شما نرم افزاری معرفی می‌کند که با کندی و هنگ موبایل خود برای همیشه خداحافظی می کنید. ManageMyMobile نرم افزاری قدرتمند است که این مشکل را برای شما برطرف می کند پس بهتر است برای شناخت بهتر این نرم افزار با دریچه همراه باشید.

بهینه ساز

ManageMyMobile نرم افزاری کاربردی و رایگان که شرایطی را فراهم می آورد بتوانید یک گشت و گذار سریع و ایمن در گوشی اندرویدتان داشته و به سازماندهی اطلاعاتتان بپردازید. با کمک این برنامه و ابزارهای موجود در آن می توانید به بهینه سازی گوشی، افزایش سرعت گوشی و افزایش امنیت گوشی اندرویدتان با حذف فایل های بیهوده، کش ها و محافظت از گوشیتان در مقابل بدافزارها بپردازید. همچنین می توانید بدون هیچ برنامه با وصل کردن دستگاه های اندرویدتان به رایانه از طریق کابل ساده USB برنامه ها، دفترچه تلفن، موزیک ها، تصاویر و ویدئوهای موجود در گوشیتان را از درون کامپیوتر مدیریت کنید و از همه اطلاعات موجود در گوشیتان اعم از تصاویر، ویدئوها، دفترچه تلفن و … بصورت هوشمندانه پشتیبان گیری کنید. امکان اسکن سریع گوشی برای ایمن سازی و بهینه سازی گوشی اندروید، سازماندهی موثر دفترچه تماس های گوشی، موزیک ها، تصاویر و ویدئوها از درون کامپیوتر، امکان دانلود فوری و نصب و مدیریت برنامه ها، قابلیت پشتیبانگیری از اطلاعات گوشی شامل تصاویر، ویدئوها، دفترچه تلفن و …، افزایش فضای آزاد حافظه گوشی با حذف فایل های بیهوده و اضافی، بهینه سازی گوشی، افزایش سرعت و کارایی سیستم از ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار است.

بهینه ساز

 • دانلود و مشخصات فایل

دانلود 

دانلود

 • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir
 • امتیاز:


پیشنهاد ویژه !

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات