,كوچولوهای,بامزه,مراقبت,كنید,دانلود,

هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن

لیست مطالب صفحه اصلی

از كوچولوهای بامزه مراقبت كنید + دانلود

شخصیت بامزه و جذاب بازی برای گذراندن تعطیلاتش به یک جزیره گرمسیری سفر کرده است و سوار بر یک کشتی کروز شده است.
Minions Paradise 2.2.1524 نام یکی از جدیدترین عناوین دنیای اندروید است که شما در آن به اتفاق مینیونهای دوست داشتنی انیمیشن های مینیون، به بهشتی گرمسیری وارد می شوید که می بایست تعطیلات تابستانی را با آنان بگذرانید. یک سفر باورنکردنی به اتفاق خالقان این موجودات زرد رنگ و دوست داشتنی را سوار بر کشتی کروز تجربه کنید.جایی که تعداد بسیاری از همنوعان مینیونها حضور دارند تا بهترین تابستان خود را با تفریحاتی دوست داشتنی در این جزیره گرمسیری بگذرانند. به مینیون دوست داشتنی قصه بازی بهشت مینیون ها با نام Phil کمک کنید تا بتواند زیباترین بهشت را در این جزیره بسازد.


از كوچولوهای بامزه مراقبت كنید + دانلود

 
این جزیره روییای را با حمام آب داغ، زمین های والیبال ساحلی و همچنین سرسره های دوست داشتنی سفارشی سازی کرده و اجازه دهید تا سایر مینیون ها نیز یک بهشت واقعی را تجربه کنند. هرچه بیشتر در دنیای بهشت مینیون ها بگردید به آیتم هایی جذاب تر دست پیدا کرده و عوامیل سرگرم کننده بیشتری را پیدا می کنید. برای مثال می توانید در مسابقات حرکت بر روی آب های پر از تمساح شرکت کنید. شما می توانید بهشت های ساخته شده توسط خودتان را با Kevin, Stuart, و Bob از فیلم مینیونها نیز به اشتراک بگذارید و تمامی رویاهای خود را در این محیط به واقعیت نزدیک کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه از بازی محبوب Minions Paradise را از ادامه مطلب وب سایت فوردانلودز دانلود کنید.


تصاویر در حال اجرای بازی:


از كوچولوهای بامزه مراقبت كنید + دانلوداز كوچولوهای بامزه مراقبت كنید + دانلوداز كوچولوهای بامزه مراقبت كنید + دانلودبرای دانلود بازی به کادر زیر مراجعه کنید


 • دانلود بازی


حجم: 40 مگابایت
 نسخه: اندروید
  :امتیازبرای دانلود دیتا به کادر زیر مراجعه کنید


 • دانلود دیتا


حجم: 70 مگابایت
 نسخه: اندروید
نوع فایل: فشرده
  :امتیاز


از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

پیشنهاد ویژه !

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات